Pályaorientációs nap

Szeptember 22-én pályaorientációs napot tartottunk iskolánkban. Ennek keretein belül idén játékos foglalkozásokon keresztül ismerkedhettek meg tanulóink a különböző szakmákkal. Bepillantást nyertek többek között a madarászok és egészségügyi dolgozók munkájába, ismert játékokon keresztül különböző mesteremberek bőrébe bújhattak bele, fondant figurákat készíthettek egy képzeletbeli tortára, majd miután összeszedték mennyi szakember tudására van szükség egy házépítéshez, maguk is elkészítették a sajátjukat papírból. A környezettudatosság jegyében csatlakoztunk a már jól ismert autómentes naphoz, és kihasználva, hogy az étkezéseink egyidőre estek, közös húsmentes piknikkel kezdtük és zártuk a napot.