1.o.Osztályfőnökök: Enginé Ábrahám Katalin - Slávik Tímea

Ábrahám-Furus Lara
Apró Fanni
Bálint Áron
Bíró Zente
Bogdán Bertalan
Csányi Dorottya
Dankó Máté János
Dicső Iringó Annamária
Erőss Nóra
Gera Natasa
Himer Olivér Maxim
Király Boglárka
Kiri Eliza
Koncz Edina
Kondor Zoé
Kószó Panna
Kovács Bátor Zsigmond
László Ádám
Majzik Noel
Papp Alexander
Simon Levente Károly
Simon Milán
Szécsi Dominik
 

2.o.
Osztályfőnökök: Vas Brezóvszki Tímea - Oláh Gerda

 

Bálint Bende Sámuel
Bálint Sára
Balogh Elena
Balogh Máté
Bolla Botond Imre
Borsodi Luca
Gal Nimród
Godó Tibor
Hajagos Panna Zsófia
Juhász Pál

Kálmán Levente

Kántor Lili
Ladancsik Natasa
Márton Janka Rita
Nyári Sebestyén
Széll Odett Zoé
Tóth Ármin Belián
Varga Dóra

3.o.
Osztályfőnökök: Szőke Rita - Kovácsné Kakas Annamária

 
Bálint Bence
Berta Bence László
Csamangó Eszter
Csányi Lúcia
Csurgai György
Faggyas Noel
Farkas Noel
Gercsó Bence
Hódi Zselyke
Kószó Zorka
Mészáros Máté
Oláh Kitti Maja
Ördög Róbert
Pakai Eszter Ilona
Szűcs Liliána
Szűcs Nelli
Takács Péter
Tandari Alíz
Turzai Dominik
Vághy Valter

 

4.o.
Osztályfőnökök: Szalainé Tanács Borbála

Ábrahám Bence
Bálint Bálint
Balogh Nóra
Bogdán Bálint
Császár Csongor
Csonka Viktória
Dobó Krisztina
Faragó-Szuhay Tamás
Gurbó Márton Mihály
Koncz Letícia
Kondor Kinga Maja
László Máté
Markó Sára
Mészáros Hanna Katalin
Molnár Bálint
Nagy Dominik Márk

Slávik Violetta

Szántó Péter
Szempék Nikolasz
Szűcs Eszter Csenge
Tóth-Vass Barabás
Vas Andrea

 

5.o
Osztályfőnökök: Nagymihály Tímea

 

Balogh Anna
Balogh Dávid
Burik Lia Rubina
Császár-Putyi Viktor
Csillag Gergő
Csóré András
Czékus Bence
Dóri Nikolett Laura
Fábián Lolita
Hajagos Hunor László
Hódi Gergő
Hódi Zétény
Kószó Emma
Kószó Zita
Mészáros Noémi
Németh Gergő
Oláh Lili Anna
Pakai Bálint István
Szegedi Nóra
Szerencsés-Fekete Dorina
Tandari Tamás
Vághy Viktor

6.a
Osztályfőnök: Borcsiczky Ágnes Beatrix

 

Bálint Máté
Bata Noel
Farkas Nimród
Gercsó Anna
Hajdú Lara
Hajdú Nóra
Haumann Rudolf
Hegedűs Alexandra
Hegedűs Zétény
Horváth Máté
Kiri Brigitta
Koncz Máté
Nagy Emma
Pintér Dóra


 


6.b
Osztályfőnök: Szekeresné Piróth Ágnes

 

Berta Flóra Bianka
Biró Bence
Dankó Regina Róza
Dobó Kiara Katalin
Fábián Huba
Fábián Tamás
Hódi Kornél
Kispál Péter
Kothencz Ádám
Kotogán Brendon
Márton Julianna Emma
Patkó Kinga
Somodi Bernadett
Soór Benedek
Tandari Ákos
Vas-Hajdó Milán

7.a
Osztályfőnök: Tóth Martin

Bednár Bence
Csernák Gergely
Dobó József
Dudás Regina
Jakus Nóra
Makra Tibor
Molnár Nóra
Nyári Bendegúz
Savanya Krisztina
Simon-Hajdú Gergő
Szántó Roland
Szécsi Kendra Evelin
Szolnoki Lia
Szűcs Endre

7.b
Osztályfőnökök: Molnár Szonja

Balog Luca
Dudás Hanga
Farkas Olivér
Gal Enikő
Gera Tamara
Gurbó Sára
Hambalkó Tamás
Kertész Kitti
Kiss Dorina Rebeka
Kószó Zoltán
Masa Barna
Oláh Mihály Bendegúz
Sándor Balázs
Szabó Ádám
Szél Johanna
Szerencsés-Fekete Dominik
Takács Anna
Tóth Eliza
Vas Natália

8.a
Osztályfőnök: Sándor Dávid

 

Börcsök Bernát
Csernák Ágnes
Dömötör Dóra
Dudás Dorina
Fábián Simon
Gerdenics-Nagy Kincső
Haumann Tódor
Koncz Regina
Makra Boglárka
Masa Zsanett
Oltványi Anna
Pulai Ákos
Rutai Kinga
Somogyi Lilla
Szécsi Dorina
Tandari Hédi
Varga Nóra
Varga Sára

8.b
Osztályfőnök: Vargáné Ábrahám Ildikó

Ágoston Nilla
Balogh Panna
Bednár Boglárka
Borsodi Léda
Csiszár Marcell
Czékus Réka
Engi Andrea
Kiss Kíra Kincső
Kovács Milán
Márton Krisztina Réka
Tóth-Vass Blanka
Vass Réka
Vér Vanda

2021 8.b oszt..JPG
2021 8.a oszt..JPG
2021 7.b oszt..JPG
2021 7.a oszt..JPG
2021 6.b oszt..JPG
2021 6.a oszt..JPG
2021 5.oszt..JPG
2021 2. oszt..JPG
2021 4. oszt..JPG
2021 3. oszt..JPG
2021 1.oszt..jpg