IMG_1980.JPG

Kedves Szülők!

Szeretettel várjuk leendő elsősöket
szeptemberben induló elsős osztályainkba.
Judit néni, Anna néni

Judit.jpg

Csányi Judit vagyok, nyolc éve az iskola oszlopos tagja. Tanítóként, angol szakos tanárként és munkaközösség-vezetőként is segítem az intézmény munkáját.
HISZEK a csodákban, hiszem, hogy akarattal bármit képesek vagyunk elérni és ezt a hitet igyekszem elültetni a kis lelkekben.
VALLOM, hogy mindenkiben ott van a tehetség, amit csak elő kell varázsolni. GYENGE PONTOM, hogy mindenkit meg szeretnék tanítani angolul beszélni. FEGYVEREM a mosoly, ami mindig ott van az arcomon.

Pipicz Anna vagyok, tanítónő, az iskola egyik alapító tagja. Munkám során kiemelkedően fontosnak tartom, hogy megfelelő bizalmi kapcsolatot alakítsak ki tanítványaimmal. Hiszem, hogy ez az egyik legfőbb alapja a közös négy évnek. Nagy hangsúlyt fektetek a kommunikációra és az olvasóvá nevelésre. Szeretem kreatívan, sokoldalúan és differenciáltan megközelíteni a tananyagot. Ez több sikerélményhez juttathatja a diákokat. Kisgyermekes anyukaként szülői tapasztalataim is segítik a munkámat.

Anna.jpg