Kalandra fel!

Iskolánkban ebben a tanévben indult természetjáró szakkör Ladancsik Balázs tanár úr vezetésével. A foglalkozások tömbösítve, havonta egy alkalommal kerülnek megrendezésre, hogy legyen idő a hosszabb túrákra, távolabb lévő természeti értékek meglátogatására is.

Október 8-án, szombaton Balázs bácsi az ásotthalmi Kiss Ferenc Emlékerdőbe kalauzolta el a lelkes kis csapatot. A ragyogó napsütésben, kellemes őszi séta keretében megismerkedhettek az érdeklődők az Alföld erdeinek jellegzetes növény- és állatvilágával. A séta végeztével a gyerekek egy játékos nyomozás keretében sikeresen megtaláltak az erdőben elrejtett kincsesládát is. Aki kíváncsi, hogy tartalma mit rejtett a következő túrán megtudhatja!