Csongrád-Csanád Megyei Úszó Diákolimpia megyei verseny

2021. december 20-án Hódmezővásárhelyen jártunk a megyei úszás diákolimpián. A gyerekek már nagyon várták ezt a napot, hiszen mindenki számára egy új élmény volt ez a verseny.

Eredmények:

I. korcsoport: Gal Nimród, 50 m-es mellúszás 9. hely.

II. korcsoport: Mészáros Noémi, 50 m-es gyors-és mellúszás 7. hely.

III. korcsoport: Hajdú Lara 100 m-es gyorsúszás 6., míg Haumann Rudolf 100 m-es mellúszás 5. hely.

IV. korcsoport: Balog Luca 100 m-es mellúszás 5. hely, valamint Tóth Eliza 100 m-es mellúszás 6. hely, 100 m-es gyorsúszás 7. hely.

Haumann Tódor 100 m-es gyorsúszás 5. hely, míg 100 m-es mellúszás 1. helyezés. Ezzel az eredménnyel Tódor mellúszásban továbbjutott az országos döntőbe, melyet 2022. március 20-án Debrecenben rendeznek meg.

Ezúton is szeretnénk gratulálni a versenyzőknek, akik az első úszás diákolimpiájukon ilyen

szép eredményekkel helyt álltak!