top of page

Az iskola tiszteletbeli lovagjai

A HEBE Kft. Várak, kastélyok, lovagi élet címmel egyfordulós országos projektversenyt hirdetett ősszel. Hatodikosaink és hetedikeseink vállalták a kihívást és megoldották a feladványokat. Kaptak például térképes, várakhoz, lovagokhoz, kastélyokhoz kapcsolódó feladatokat. A kisebbek elkészítették a londoni Tower makettjét és Dobó István nevében levelet írtak a királynak Egerből. A nagyobbak az apródok életéről számoltak be, Tower-illusztrációt alkottak, valamint egy lapbookot Japán híres várkastélyairól.

A Kondor Kinga, Mészáros Hanna és Tóth-Vass Barabás alkotta csapat az 5-6. osztályos korcsoportban a 10. helyen végzett. A Kószó Emma, Németh Gergő és Szerencsés-Fekete Dorina trió a 7-12. osztályos korcsoport 3. helyét szerezte meg.

Gratulálunk nekik, büszkék vagyunk rájuk!
Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page