top of page

Adventi forgatag


December 14-én, szombaton a tanítás nélküli munkanapunkat a jókedv, a derű és a lazítás jellemezte. A nap első felében egy igazán humoros, interaktív bábelőadáson vehettünk részt a GRIMASZK Színház jóvoltából az Aranyszöm Rendezvényházban, melyet kicsik és nagyok egyaránt rendkívül élveztek.

Ezt követően kezdetét vette iskolánkban az immár hagyománnyá vált adventi forgatag. Rengeteg szebbnél szebb kézzel készített portékát ajánlottak fel a szülők az osztályközösségnek eladásra. Mindenki megtalálhatta a számára kedves ajándéktárgyat, melyek akár a karácsonyfa alá is kerülhetnek. A sütemények viszont biztos nem húzzák ki karácsonyig, hiszen a finomságok nagy része ott helyben elfogyott. Köszönjük a szülőknek a felajánlásokat és a szülői munkaközösségnek a program megszervezését!


Báb-előadáson készült képek <ITT>

Adventi forgatag képei <ITT>

Legutóbbi hírek
bottom of page