top of page

Farsangoltunk

Vidám télbúcsúztatóra gyűltünk össze a sportcsarnokban február 6-án. Farsangunk ezúttal is, iskolánk hagyományaihoz híven, az osztályok önálló produkcióival kezdődött. Az elsősök dinótánca után a Rózsaszín Párduc időutazási iroda hívta meg a közönséget fantasztikus útjaira. A bennszülöttek törzsi táncát a távoli Egyiptom hangulata követte, majd a mignonok lendületes produkciója varázsolta el a vendégeket. S ha már megkezdődött a varázslat, nem is hagytuk abba: előbb a játékok keltek életre, utána pedig a cirkusz művészei kápráztattak el bennünket. Villámok gumicsizmás csapkodása és poharak ritmusos koppanása után a bemutatók majdnem tragédiával végződtek, de szerencsére végül sikerült megmenteni minden intenzív osztályos beteget, így a farsangi forgatag jó hangulatban, az egyéni jelmezek felvonulásával folytatódhatott. Limbó, lufitáncoltatás, vonatozás, pányvázás, újságpapíron táncolás tették még színesebbé a napot. Az iskolába visszatérve minden osztályt egy-egy finom csokitorta fogadott, a felső tagozatosok pedig közös – táncos-társasjátékos – bulival zárhatták a farsangot.


Legutóbbi hírek
bottom of page