1.o.
Osztályfőnökök: Fődiné Oláh Zsanett - Vas Brezóvszki Tímea

 

Bálint Bende Sámuel
Bálint Sára
Balogh Elena
Balogh Máté
Bolla Botond Imre
Borsodi Luca
Gal Nimród
Godó Tibor
Hajagos Panna Zsófia
Juhász Pál
Kántor Lili
Ladancsik Natasa
Márton Janka Rita
Nyári Sebestyén
Széll Odett Zoé
Tóth Ármin Belián
Varga Dóra

2.o.
Osztályfőnökök: Lung Julianna - Szőke Rita

 
Bálint Bence
Berta Bence László
Csamangó Eszter
Csányi Lúcia
Csurgai György
Faggyas Noel
Farkas Noel
Gercsó Bence
Hódi Zselyke
Kálmán Levente
Kószó Zorka
Mészáros Máté
Oláh Kitti Maja
Ördög Róbert
Pakai Eszter Ilona
Papp Dávid
Szűcs Liliána
Szűcs Nelli
Takács Péter
Tandari Alíz
Turzai Dominik
Vághy Valter

 

3.o.
Osztályfőnökök: Petneházyné Naszradi Ágnes - Kovács Éva

 

Ábrahám Bence
Bálint Bálint
Balogh Nóra
Bogdán Bálint
Császár Csongor
Csonka Viktória
Dobó Krisztina
Faragó-Szuhay Tamás
Gurbó Márton Mihály
Koncz Letícia
Kondor Kinga Maja
László Máté
Markó Sára
Mészáros Hanna Katalin
Molnár Bálint
Nagy Dominik Márk
Szántó Péter
Szempék Nikolasz
Szűcs Eszter Csenge
Tóth-Vass Barabás
Vas Andrea

 

4.o
Osztályfőnökök: Enginé Ábrahám Anita Katalin - Szalainé Tanács Borbála

 

Balogh Anna
Balogh Dávid
Burik Lia Rubina
Császár-Putyi Viktor
Csillag Gergő
Csóré András
Czékus Bence
Dóri Nikolett Laura
Fábián Lolita
Hajagos Hunor László
Hódi Gergő
Hódi Zétény
Kószó Emma
Kószó Zita
Mészáros Noémi
Németh Gergő
Oláh Lili Anna
Pakai Bálint István
Szegedi Nóra
Szekeres Liliána
Szerencsés-Fekete Dorina
Tandari Tamás
Vághy Viktor

5.a
Osztályfőnök: Borcsiczky Ágnes Beatrix

 

Bálint Máté
Bata Noel
Farkas Nimród
Gercsó Anna
Hajdú Lara
Hajdú Nóra
Haumann Rudolf
Hegedűs Alexandra
Hegedűs Zétény
Horváth Máté
Kiri Brigitta
Koncz Máté
Nagy Emma
Papp László
Pintér Dóra


 
5.b
Osztályfőnök: Szekeresné Piróth Ágnes

 

Berta Flóra Bianka
Biró Bence
Dankó Regina Róza
Dobó Kiara Katalin
Fábián Huba
Fábián Tamás
Hódi Kornél
Kispál Péter
Kothencz Ádám
Kotogán Brendon
Márton Julianna Emma
Patkó Kinga
Somodi Bernadett
Soór Benedek
Tandari Ákos
Vas-Hajdó Milán

6.a
Osztályfőnök: Tóth Martin

 

Bednár Bence
Csernák Gergely
Dobó József
Dudás Regina
Jakus Nóra
Makra Tibor
Molnár Nóra
Nyári Bendegúz
Savanya Krisztina
Simon-Hajdú Gergő
Szántó Roland
Szécsi Kendra Evelin
Szekeres Liza Sára
Szolnoki Lia
Szűcs Endre

6.b
Osztályfőnökök: Kádár-Német Szonja - Csányi Judit

 

Balog Luca
Dudás Hanga
Farkas Olivér
Gal Enikő
Gera Tamara
Gurbó Sára
Hambalkó Tamás
Kertész Kitti
Kiss Dorina Rebeka
Kószó Zoltán
Masa Barna
Oláh Mihály Bendegúz
Sándor Balázs
Szabó Ádám
Szegedi Sándor
Szél Johanna
Szerencsés-Fekete Dominik
Takács Anna
Tóth Eliza
Vas Natália

7.a
Osztályfőnök: Sándor Dávid

 

Börcsök Bernát
Csernák Ágnes
Dömötör Dóra
Dudás Dorina
Fábián Simon
Gerdenics-Nagy Kincső
Haumann Tódor
Koncz Regina
Makra Boglárka
Masa Zsanett
Oltványi Anna
Pulai Ákos
Rutai Kinga
Somogyi Lilla
Szécsi Dorina
Tandari Hédi
Varga Nóra
Varga Sára

7.b
Osztályfőnök: Vargáné Ábrahám Ildikó

Ágoston Nilla
Balogh Panna
Bednár Boglárka
Borsodi Léda
Csiszár Marcell
Czékus Réka
Di Mundo Antonio Zsolt
Engi Andrea
Kiss Kíra Kincső
Kovács Milán
Márton Krisztina Réka
Németh Mirella Kiara
Tóth-Vass Blanka
Vass Réka
Vér Vanda

8.a
Osztályfőnök: Magda Barbara Éva - Csamangóné Horváth Julianna

 

Balog Máté
Bilicki Luca Sára
Borbás Flóra Patrícia
Bozóki Nóra
Csáki Kitti Fanni
Drenkovics Gábor János
Hajagos Flóra Lilla
Harangozó Eszter
Király Levente Lóránt
Láng Bianka Veronika
Markó Ádám
Németh Fruzsina Anna
Orosz Levente
Paska Lili Zsóka
Patkó Nikolett
Szekeres Sára
Szűcs Dénes

8.b
Osztályfőnökök: Nagymihály Tímea Cecília - Mélykúti Katarina

 

Biró Dorka
Börcsök Borostyán
Csányi Péter
Keresztes Ambrus
Kiszel Nadin
Koncz Dávid
Makra Noémi
Masa Melissza
Oláh Márk
Oltványi Bence
Rózsa Richárd
Rutai Arabella
Szabó-Battancs Márk
Tok Eszter
Tóth Hanna

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom