Közösségi Színház Mórahalmon

- Az első rövid találkozó a résztvevőkkel holnap délután fél 4kor lenne.

- Résztvevőket keresünk! A csatolt dokumentumban szerepel a jelentkezés webes elérése, de elég egy telefonos jelentkezés is, nálam: 0620 5473763 Salgó Viktória

- Nem szükséges hozzá semmilyen korábbi színházas sem más tapasztalat, a projekt lényege, hogy művészkollégáink helyiekkel dolgozzanak együtt, alsó korhatár 14 év, felső korhatár nincs. - Külön örülünk, ha felnőttek is csatlakoznak!

- Nem kizárólag mórahalmiakat keresünk, a lényeg, hogy környékbeli legyen a résztvevő!

- Gyerekeknek az élmény miatt, felnőtteknek, esetleg pedagógusoknak a módszer megtanulása miatt lehet külön érdekes!

- Az eszköznélküli színház alapjait francia kollégáink hozzák. Nem szükséges idegen nyelv ismerete, mindent fordítani fogunk.

- Ösztöndíjban részesül minden résztvevő a program keretein belül. (50 000 Ft)

Jelentkezz a következő kérdőív kitöltésével: https://forms.gle/XaHprXEj9Km5mVgC9