top of page

Véget ért a tanév


Kedden délután ünneplőben, kicsit már a vakáció szabadságának érzésével gyűltünk össze a templomkertben, hogy lezárjuk a 2022-2023-as tanévet. Tanévzáró szentmisénken István atya a hálaadás fontosságáról beszélt. Életünk minden pillanatában találhatunk okot a hálára, most a tanévben történtekért mondtunk köszönetet.

A szentmise végén Pipicz Mihályné igazgató asszony nevelőtestületi és igazgatói dicsérettel jutalmazta az egész évben kimagaslóan teljesítő és magatartásukkal példát mutató diákjainkat. Hagyományosan köszöntötte a jubiláló pedagógusokat és gratulált a Pro Catechesi-díjjal jutalmazott hitoktatónknak, Márton Gábornak.

Az ünnepség zárásaként a Szülői Munkaközösség és a diákok képviselői verssel és virággal köszöntötték az igazgatói székét átadó Zsuzsa nénit. Szeptembertől Martyinné Pálföldi Anett lesz közösségünk vezetője.

A bizonyítványok kiosztása után kitört a várva várt VAKÁCIÓ!


Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page