top of page

Tovább a megyei döntőre!


2021. 10. 06-án rendezték meg Ruzsán a Mezei Futóverseny körzeti versenyét, ahol iskolánk tanulói is részt vettek. Nagy lendülettel, versenyre hangolódva indultunk el, annak ellenére, hogy esős időnk volt. A versenyt a kicsik kezdték, majd haladtak tovább a nagyok felé. Bednár Bence, Bíró Bence, Hajagos Hunor, Hegedűs Zétény, Koncz Máté és Kothencz Ádám a III. korcsoportosok versenyében indultak. Nekik volt a legnehezebb dolguk, hiszen ez a csapat volt jelen a legnagyobb létszámmal. Ennek ellenére igazán büszkék lehetünk rájuk, mert nagyon szép eredménnyel zárták a futást. Bednár Bence rajt-cél győzelemmel elsőként ért célba, mögötte Hajagos Hunor a 12. helyen zárt. Koncz Máté 21. helyen érkezett be, Hegedűs Zétény és Bíró Bence egymás után a 32. és 33. helyen futottak be, majd utánuk Kothencz Ádám a 36. helyen. Oláh Mihály Bendegúz a IV. korcsoportosok között indult. Ő a középmezőnyben ért célba és a 10. helyen zárta a napot.


Ezúton is gratulálunk nekik!


Október 14-én Bednár Bence folytatja a szereplését a megyei versenyen, sok sikert kívánunk neki!

Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page