top of page

Szent László családi sakktalálkozó


A 10 éves jubileumát ünneplő iskolánkban hosszú ideje nagy népszerűségnek örvend a sakkozás. A gyerekek hagyományos órák keretében és szakköri formában is tanulják a szellemi sportág alapjait. Közösségépítő céllal, egy rendhagyó családi sakkversenyt szerveztünk, amelyen a gyerekek a szülők ellen mérhették össze tudásukat.

A családok versenyét a Bálint család (Bálint Bálint és Bálint Attila) és a Varga család (Varga Dóra és Varga Zsolt) nyerte holtversenyben 8-8 ponttal.

A legeredményesebb gyerekek Markó Sára és Szempék Nikolasz 5-5 pont, Bálint Sára és Varga Dóra 5-5 pont és Dobó Krisztina 6 ponttal. A szülők közül Oláh Mihály és Márton Gábor szerezték a legtöbb győzelmet.

Az összesen 108 mérkőzésből álló csapatversenyt a gyerekek nyerték a szülők ellen 61-47-re. A jó hangulatú sakkprogramot terveink szerint a következő tanévben is megrendezzük.

Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page