top of page

Sokszínű szemléletformálás


A Fenntarthatósági Témahéten programkavalkád várta tanulóinkat és pedagógusainkat. Az aulában zöld szívek jelezték a térképen a környezetbarát módon érkezők számát, a lefedett terület napról-napra nőtt. Emlékkiállításon ismerkedhettek Schmidt Egon életével, munkásságával, sőt, ha idejük engedte a mesesarokban olvashattak is az ismert ornitológus könyveiből. Mókás képet készíthettek egymásról a meseautóba ülve, majd leadhatták szavazatukat az iskolakert névadó pályázataira.

Egész héten aktívak voltak gyűjtéseink is. Folyamatosan szaporodtak a ruhászsákok a Sulizsák programban és bemérésre került az otthonainkban összegyűlt használt elem is. A papírmérés ismét sikeresnek bizonyult, közel három konténer telt meg papírhulladékkal.

Az iskolakertben és iskolánk udvarán virágmagot vetettünk, abban bízva, hogy a méhlegelőt örömmel fogadják majd a beporzó rovarok.

Opmerkingen


Legutóbbi hírek
bottom of page