top of page

Sakkverseny az iskolánkban


Szent II. János Pál és a lengyel-magyar barátság tiszteletére rendeztünk egyházmegyei sakkversenyt az iskolánkban. A rendezvényen négy település hét iskolájának 34 tanulója vett részt. A megnyitó keretében Márton Gábor hitoktatónk a lengyel Karol Wojtyła, a szeretet pápájának sokoldalúságát méltatta. Kicsik és nagyok, lányok és fiúk egy csoportban küzdöttek, de külön-külön is értékelve lettek. A versenyzők hét játszmát játszottak, egy partira 10-10 perc gondolkodási idő állt rendelkezésre. A közel négy órán át tartó baráti verseny bővelkedett izgalmakban, minden résztvevő remekül küzdött. A legeredményesebb sakkozó végül Oláh Kitti ötödik osztályos tanulónk lett, akinek sikerült minden játszmáját megnyernie.

Comentários


Legutóbbi hírek
bottom of page