top of page

Országos természetvédelmi projektversenyA HEBE Kft. ebben a tanévben is meghirdette a Szeresd a Földet! országos természetvédelmi projektversenyét, melyre iskolánkból öt harmadik osztályos csapat nevezett. A háromfős csapatok feladatlapon és gyakorlati feladatok bemutatásával tudták bizonyítani jártasságukat az adott témákban.

A 3. és 4. osztályos mezőnyben 108 csapat versengett és 33 helyezést osztott ki a zsűri. Harmadikosaink az élmezőnyben végeztek: Erőss Nóra, Gera Natasa és Koncz Edina II.; Apró Fanni, Kovács Bátor és Szécsi Dominik IV.; Himer Maxim, László Ádám és Simon Milán V.; Ábrahám-Furus Lara, Dicső Iringó és Kondor Zoé, valamint Csányi Dorottya, Király Boglárka és Kiri Eliza VI. helyezett lett. Gratulálunk természetbarát diákjainknak!

Felkészítőjük: Enginé Ábrahám Katalin.

Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page