top of page

NyelvÉSZek


A Bendegúz Akadémia idén is megrendezte nyelvÉSZ versenyét. A szokásostól eltérően azonban már az első forduló online módon történt február 11. és 13. között.

16 kisdiákunk vállalta ezt a megmérettetést, közülük 8 másodikos, 3 harmadikos, 3 negyedikes és 2 ötödikes tanulónk.

Amikor a feladatlap elindult, mindössze 45 perc állt a versenyzők rendelkezésére. Mivel a kicsiktől még nem várhatjuk el, hogy remekeljenek a digitális világban, megkértük iskolánk nyolcadikosait, segítsenek alsós társaiknak a feladatok gépre vitelében. Természetesen ez a segítség csak technikai jellegű lehetett. Öröm volt nézni, milyen türelmesen mentorálták a nagyok a kicsiket! Jó példa ez arra, hogy együtt minden nehézséget legyőzhetünk.

Minden résztvevőnek gratulálunk, izgatottan várjuk az eredményt!


Yorumlar


Legutóbbi hírek
bottom of page