top of page

Kazinczy online módra


2021. február 11-én a Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola rendhagyó módon, online rendezte a „Szép Magyar Beszéd” verseny tankerületi fordulóját.

Első körben egy-egy szabadon választott (irodalmi vagy igényes köznyelvi jellegű) szöveget kellett felolvasnia minden résztvevőnek, melynek felvételét február 8-ig juttathattuk el a szervezőknek. Ezt követően a farsang délelőttjén rövid felkészülés után a helyszínen kapott kötelező részletet kellett felvennünk és 1 órán belül visszaküldenünk.

A 7-8. osztályosokat iskolánkból Oltványi Anna 7. a és Bíró Dorka 8. b osztályos tanuló képviselte. Az 5-6. évfolyamosok korcsoportjában szerepelt Pintér Dóra 5. a és Dudás Hanga 6. b osztályos diákunk. Hanga a tavalyihoz hasonlóan idén is 2. helyezést ért el. Minden versenyzőnknek gratulálunk, Hangának további sikereket kívánunk!


Comentarios


Legutóbbi hírek
bottom of page