top of page

Környezetünk védelmében


A környezettudatosságra nevelés átszövi iskolánk mindennapjait. Igyekszünk minden lehetőséget megragadni, ami ennek fontosságát erősíti diákjainkban. Ezért örültünk a klímaváltozáshoz kapcsolódó rajzpályázatnak és online-tesztnek is. A legügyesebb rajzolók (Balogh Nóra, Csonka Viktória, Császár Csongor, Börcsök Borostyán) és a leglelkesebb osztályok (4. osztály, 6.a és 8.b) június 7-én, a környezetvédelmi világnaphoz kapcsolódva, vehették át díjaikat.

A szervezőknek köszönjük a lehetőséget, a felkészítőknek, osztályfőnököknek a támogatást, bátorítást!

Az örömteli pillanatok után még egy titokra derült fény: megtudhattuk, melyik osztály nyerte el a Szülői Munkaközösség által alapított vándorserleget, melyet mindig a utolsó papírgyűjtés legaktívabb és legeredményesebb osztálya őrizhet a következő gyűjtésig.

Idén májusban két osztály hajszál pontosan ugyanannyi papírt gyűjtött össze a szülők hathatós segítségével. Így a 3. és a 4. osztály közösen vehette át a vándorserleget.


Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page