top of page

IV. Korcsoportos Labdarúgás Diákolimpia – újabb sportsiker!Iskolánk labdarúgó csapata Szentesen a IV. korcsoportos labdarúgó diákolimpia megyei döntőjén vett részt. A tét, az országos döntőbe jutás volt. A csoportmérkőzések nagyon szépen alakultak, mindkét ellenfelüket nagy arányban sikerült legyőzni, így a csoport első helyén jutottak tovább. Az elődöntő nagy izgalmakat hozott, a játék 4-4-es döntetlennel zárult és jöhettek a büntető rúgások. Az idegek harcát csapatunk bírta jobban, így drámai végjáték után az első helyért játszhattak a srácok. A döntőben a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium csapata ellen, magabiztos játékkal 5-3 arányban sikerült győzni. Ezzel csapatunk, az iskola életében először kvalifikálta magát az országos döntőbe! Gratulálunk a fiúknak! A döntő májusban lesz Szombathelyen, szurkolunk nekik! A csapat tagjai: Bálint Máté, Bíró Bence, Farkas Nimród, Hajagos Hunor, Hegedűs Zétény, Koncz Máté, Kószó Zoltán, Kothencz Ádám, Oláh Mihály Bendegúz, Szabó Ádám. Felkészítő: Tóth Martin

Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page