top of page

IV. Korcsoportos Futsal Diákolimpia - Megyei DöntőDecember 14-én iskolánk futsal csapata Kisteleken szerepelt, a Csongrád-Csanád vármegyei diákolimpiai döntőben. A csoportmérkőzések nagyon szépen alakultak, mind a három mérkőzését megnyerte csapatunk, így 100%-os teljesítménnyel jutott tovább. A döntőbe jutást Hódmezővásárhely ellen kellett kiharcolni. Sajnos ezen a mérkőzésen egy kiélezett, nagyon szoros vereséget szenvedtek, így a harmadik helyért játszhattak. A bronzmérkőzésen nagyarányú 4-0 -ás győzelem született, ezzel a harmadik helyért járó érem került a nyakukba.

Eredmények:

Csoportmérkőzések:

Kistelek-Mórahalom 0-6

Csongrád- Mórahalom 1-7

Szentes-Mórahalom 2-4

Elődöntő: Hódmezővásárhely-Mórahalom 2-0

Bronzmérkőzés: Szentes-Mórahalom 0-4

A csapat tagjai: Bíró Bence, Hegedűs Zétény, Hajagos Hunor, Kothencz Ádám, Koncz Máté, Farkas Nimród.

Felkészítő: Tóth Martin

Comentários


Legutóbbi hírek
bottom of page