top of page

Isten üzenete bűvésztrükkökön keresztül


Kanadából érkezett iskolánkba François Boudreau keresztény illuzionista, aki látványos műsorral kápráztatta el diákjainkat, a mutatványok között pedig Isten segítségéről és Jézus megváltó szeretetéről tanította őket. A felső és alsó tagozatosoknak külön tartott egy-egy előadást, mindkét csapatnak a korosztályuknak szóló üzenetekkel, tanulságos történetekkel és izgalmas bűvésztrükkökkel kötötte le a figyelmét. Bizonnyal megmarad a lelkes gyereksereg emlékeiben a kalapáccsal összetört villanykörte példája, amit újra egészként és világítva láthattunk viszont, miután Istennek ajándékoztuk – ahogyan az életünket is így tudja helyrehozni az Úr, ha neki adjuk azt.

Hálásan köszönjük az előadó mellett Sipos Márk baptista lelkipásztornak is ezt az élményt, akinek közvetítésével juthatott el hozzánk François.

Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page