top of page

III.-IV. Korcsoportos Diákolimpia LabdarúgásIII.-IV. Korcsoportos Diákolimpia Labdarúgás - Körzeti döntő

Ettől a tanévtől a körzeti döntőt három fordulóban rendezik meg és ez alapján alakul ki a továbbjutók mezőnye. Az októberben kezdődő sorozatban iskolánk idén már két csapattal nevezett. A tavaly országos döntőt kiharcoló IV. korcsoport, illetve a jövő csapatát építve, III. korcsoport is megmutatta mit tud. A sikerek nem maradtak el, a nagyok magabiztos játékkal, veretlenül jutottak a megyei döntőbe. A kicsik átélhették a diákolimpia varázsát, ahol nagyon szépen helytálltak. Gratulálunk mindkét csapatnak! A megyei döntőbe jutott fiúnak sok sikert kívánunk!

III. Korcsoport tagjai: Ábrahám Bence, Berta Bence, Molnár Bálint, Tóth-Vass Barabás, Turzai Dominik, Faggyas Noel, Gal Nimród, Himer Olivér Maxim, Bálint Áron.

IV. Korcsoport tagjai: Bíró Bence, Hegedűs Zétény, Kothencz Ádám, Hajagos Hunor, Koncz Máté, Bálint Máté, Farkas Nimród.


Felkészítő: Tóth Martin

Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page