top of page

Hello UK! Országos siker!


A HEBE Kft. szervezésében egyfordulós angol nyelvű ORSZÁGOS levelező projektverseny indult tavaly ősz végén az Egyesült Királyságról. Szókincsfejlesztő, ismeretterjesztő, íráskészség fejlesztő valamint szövegértési feladatokon keresztül bővíthették a diákok az angol nyelvtudásukat, valamint ismereteiket. Ezek mellett kreatív egyéni és projektfeladatok is színesítették a versenyt.

Iskolánkat három lelkes csapat képviselte. Junior1 nyelvi szinten Nagy Emma és Pintér Dóra 14. helyen, Kószó Zoltán és Masa Barna pedig 16. helyen végeztek.

Nagy örömünkre Kids nyelvi szinten ötödikeseink, Csóré András és Hajagos Hunor mindössze két hibaponttal a HARMADIK HELYEN VÉGEZTEK! A csapatokat Csányi Judit tanárnő készítette fel a megmérettetésre.

Gratulálunk az eredményükhöz és további jó munkát kívánunk nekik, mert a sikeren felbuzdulva és másokat is felbuzdítva nekivágtak a következő országismereti versenynek, melynek témája: Hello Canada!


Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page