top of page

Fenntarthatósági témahétEgész héten a fenntarthatóság köré fűztük fel a programjainkat. Átadásra került egy víztisztító berendezés a Szent László Apródjainak Oktatásáért Közhasznú Alapítvány jóvoltából, ennek köszönhetően tanulóink tisztított vizet fogyaszthatnak. Köszönjük dr. Vághy Richárdnak (az alapítványunk elnökének) az ünnepélyes átadást.

A Föld napja alkalmából minden osztály a jeles naphoz kapcsolódó programokkal töltötte a délelőttöt. Ötödikes diákjaink rovarhotelt készítettek, igyekeztek minél több újrahasznosított anyagot felhasználni, amely a beporzónak nyújt majd menedéket.

A témahét ideje alatt ruhát, elemet, telefont, zoknit és papírt gyűjtöttünk. Egész héten megtekinthető volt Jane Goodall munkásságáról szóló kiállításunk, melyet a gyerekek munkáiból állítottunk össze.

Yorumlar


Legutóbbi hírek
bottom of page