top of page

Fenntarthatósági TémahétAlsósaink az elmúlt héten a témahét egyik kiemelt témájával, az erdővel foglalkoztak. Az ott együtt élő állatok és növények megismerése változatos tevékenységekben valósult meg. Napjaink Erdő Ernő bácsi meséivel indultak, ezek a kisfilmek a legfontosabb kérdéseinkre adták meg a választ.

Dalaink, szövegfeldolgozási gyakorlataink, rajz- és technikaóráink feladatai is ehhez az életközösséghez kapcsolódtak. A gyerekek alkotásaiból kiállítást szerveztünk iskolánk aulájában.

A témahét kiemelt eseménye volt a Föld napja. Ezen a tanítás nélküli napon az iskolakertbe látogattak ki osztályaink, majd a Tóth Menyhért Városi Könyvtár szervezésében érdekes, játékos foglalkozásokon vettek részt. Az iskola alapítványának jóvoltából kupakgyűjtő szívet vehettünk birtokba, melynek segítségével még jobban vigyázhatunk „Glóbi egészségére”.


További képek ITT.Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page