Fenntarthatósági TémahétAlsósaink az elmúlt héten a témahét egyik kiemelt témájával, az erdővel foglalkoztak. Az ott együtt élő állatok és növények megismerése változatos tevékenységekben valósult meg. Napjaink Erdő Ernő bácsi meséivel indultak, ezek a kisfilmek a legfontosabb kérdéseinkre adták meg a választ.

Dalaink, szövegfeldolgozási gyakorlataink, rajz- és technikaóráink feladatai is ehhez az életközösséghez kapcsolódtak. A gyerekek alkotásaiból kiállítást szerveztünk iskolánk aulájában.

A témahét kiemelt eseménye volt a Föld napja. Ezen a tanítás nélküli napon az iskolakertbe látogattak ki osztályaink, majd a Tóth Menyhért Városi Könyvtár szervezésében érdekes, játékos foglalkozásokon vettek részt. Az iskola alapítványának jóvoltából kupakgyűjtő szívet vehettünk birtokba, melynek segítségével még jobban vigyázhatunk „Glóbi egészségére”.


További képek ITT.Legutóbbi hírek