top of page

Dalos Pintyőkék


A Vajdasági Magyar Pedagógusok Egyesülete és az Újvidéki Rádió szervezésében Törökbecsén került megrendezésre a XXXVIII. Szólj, síp szólj! népzenei vetélkedő.

A versenyen több mint 650 általános iskolás versenyzett hat kategóriában, 120 műsorszámot előadva.

Iskolánk népdal szakkörösei első alkalommal vettek részt versenyen, énekcsoport és énekkettős kategóriában indultak. Nagy örömünkre kiválóan sikerült a bemutatkozás!

A harmadikos Hajagos Panna Zsófia és Borsodi Luca alkotta énekkettős arany oklevélben, a Pintyőke énekcsoport pedig kiemelt arany oklevélben részesült. A kiemelt arany minősítés mellé csoportunk tagjai – Bálint Sára, Balogh Elena, Borsodi Luca, Csamangó Eszter, Csányi Lúcia, Hajagos Panna, Kántor Lili, Kószó Zorka, Ladancsik Natasa, Márton Janka, Somogyi Viktória, Szűcs Nelli, Tandari Alíz – még egy zánkai Erzsébet-táborban is részt vehetnek.

Szívből gratulálunk a csoportnak és felkészítőjüknek Vas Brezóvszki Tímeának!

Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page