top of page

Cseppet sem mindegy, hogy hova kerül!


A Föld napja alkalmából a Szent László Apródjainak Oktatásáért Alapítvány újabb eszközzel járult hozzá iskolánk környezettudatos nevelési programjához.

Az alapítvány egy évvel ezelőtt kupakgyűjtő szívet adományozott iskolánknak, ma pedig használtzsiradékgyűjtő-tartályt, melyet a Barmos György téren, a volt vízmű-épület mellett helyeztünk el. Az átadón Dr. Vághy Richárd, az alapítvány elnöke arra bíztatta, kérte tanulóinkat, hogy a Föld és a saját jövőjük érdekében gondolkodjanak, cselekedjenek felelősen. Az ő hozzáállásukon is múlik, hogy az utánuk jövő nemzedékeknek élhető lesz-e a Föld.

A gyűjtés módjáról hamarosan tájékoztatjuk a családokat és a lakosságot.

TEGYÜNK EGYÜTT A TISZTÁBB KÖRNYEZETÉRT! ÓVJUK MEG A FÖLDET!

Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page