top of page

Christmas is All Around! Újabb országos siker!


Amíg az ötödikes fiúcsapat az Egyesült Királysággal foglalkozott, addig ugyanebből az osztályból két lánycsapat az angolul beszélő országok karácsonyi szokásaival, ételeivel és a téli időjárással ismerkedett érdekes országismereti feladatokon keresztül. Reklámfilmek, dalok, keresztrejtvények segítették a szókincsfejlesztést és ismeretszerzést. Projektfeladatként pedig süteményt kellett készíteniük egy kiválasztott angol recept szerint.

Kószó Emma és Oláh Lili szorgalmas munkával a 11. helyen végzett.

Kószó Zita, Mészáros Noémi és Szerencsés–Fekete Dorina pedig, mindössze fél hibaponttal ELSŐ HELYEZETT lett. Felkészítő tanáruk Csányi Judit. Gratulálunk az eredményükhöz és további sikeres munkát kívánunk a következő projektversenyhez is!


Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page