Christmas is All Around! Újabb országos siker!


Amíg az ötödikes fiúcsapat az Egyesült Királysággal foglalkozott, addig ugyanebből az osztályból két lánycsapat az angolul beszélő országok karácsonyi szokásaival, ételeivel és a téli időjárással ismerkedett érdekes országismereti feladatokon keresztül. Reklámfilmek, dalok, keresztrejtvények segítették a szókincsfejlesztést és ismeretszerzést. Projektfeladatként pedig süteményt kellett készíteniük egy kiválasztott angol recept szerint.

Kószó Emma és Oláh Lili szorgalmas munkával a 11. helyen végzett.

Kószó Zita, Mészáros Noémi és Szerencsés–Fekete Dorina pedig, mindössze fél hibaponttal ELSŐ HELYEZETT lett. Felkészítő tanáruk Csányi Judit. Gratulálunk az eredményükhöz és további sikeres munkát kívánunk a következő projektversenyhez is!


Legutóbbi hírek