top of page

„ Ballag már a vén diák…”Június 21-én 25 végzős diákunk hagyta el a „fészket” és vett búcsút iskolánktól. Közülük néhányan kimagasló teljesítményt nyújtottak.

Pintér Dóra 8.a osztályos tanuló közösségépítő tevékenységéért a Bonitas Nőegylet Igazgyöngy díját vehette át. Fábián Tamás 8.b osztályos tanulót a Mórahalmi Gazdakör jutalmazta, mivel kitartó munkával igyekszik „gazdaságát” működtetni, összhangban élni a természettel. Hajdú Lara 8.a osztályos tanuló az Apródok Tudósa- díjat kapta a tanulmányi és versenyeredményeinek köszönhetően. Koncz Máté 8.a osztályos tanuló kiemelkedő tanulmányi eredményéért, szorgalmáért Szent László-oklevélben részesült. Soór Benedek 8. b osztályos tanuló kitartó és alázatos munkájával nyolc éven keresztül kitűnő tanulmányi eredménnyel zárta a tanévet. Teljesítményének elismeréséül a nevelőtestület Szent László-díjjal jutalmazta.

A további diákévekhez sok sikert és kitartást kívánunk mindannyiuknak!


Comentários


Legutóbbi hírek
bottom of page