top of page

Balatoni kirándulás


A Zánkai Erzsébet-tábor őszi, három napos osztálykirándulásokat szervez, melyekre szeptember elejétől kezdve, egészen október elejéig lehet jelentkezni. Iskolánk 8.b osztálya, kihasználva a remek lehetőséget, szeptember második hetében elutazott a Balatonhoz.

A hosszú utazás nem szegte kedvét a lelkes csapatnak, így vidáman telt az első délután játékos programja, majd az esti élő koncerten is jól szórakoztak a gyerekek. A második napon a kellemes időt kihasználva a parton élvezték a napsütést. Ugyan a Balaton hideg vize fürdőzésre nem adott lehetőséget, azért a bátrabbak a lábukat megmártották benne. A délután folyamán a lézerharcot próbálták ki, majd egy kis sziesztát követően az esti zenés-táncos mulatságon töltötték idejüket. Gyorsan eltelt a kirándulás és a visszaút sem bizonyult rövidebbnek.

Reméljük, a sok közös élmény energiát ad majd a nyolcadik osztály kihívásaihoz.

Comentarios


Legutóbbi hírek
bottom of page