top of page

Bátrak Ligája


Immár másodszor kaptunk meghívást a Honvédelmi Sportszövetség által rendezett Bátrak Ligája országos vetélkedősorozatára. Idén február 7-én, Makón az Erdei János Városi Sportcsarnokban mérhették össze a gyerekek a képességeiket. A tavalyi versennyel ellentétben, most nyolc csapat, nyolc eltérő állomáson versenyzett egy időben. Iskolánk tanulói kicsit álmosan kezdték meg a szereplést, de gyorsan belejöttek és folyamatos buzdítás közepette hajtották végre egyre ügyesebben a feladatokat.

Az egész napos versengés végül meghozta az eredményét, hiszen a csapat 4. helyen zárta a napot. Iskolánk a versenyen való részvételéért 50.000 forintos vásárlási utalvánnyal gazdagodott, amit a későbbiekben sportszervásárlásra költünk.

A verseny résztvevői: Bednár Bence, Makra Tibor, Balog Luca, Tóth Eliza, Kószó Zoltán, Szabó Ádám, Csiszár Marcell, Börcsök Bernát, Haumann Tódor és Pulai Ákos.

댓글


Legutóbbi hírek
bottom of page