top of page

A Roxfort mórahalmi tagozata


A Hebe Kft. által indított tavaszi olvasóversenyen iskolánkat három nyolcadikos diák: Bednár Boglárka, Dudás Dorina és Márton Krisztina képviselte.

A versenyzők J. K. Rowling Harry Potter és a Titkok Kamrája című könyvével dolgoztak 2 fordulón keresztül. A felvételi vizsgák után megkönnyebbülten és örömmel merültek el a Roxfort varázslatos világában.

A lányok kaptak plakátkészítést, rejtvényes és rajzos feladatokat, végül rendhagyó olvasónaplót is készítettek. Teljesítményük igazán kiváló, hiszen mindössze 5 pontot veszítettek, tanulmányaikat akár a Roxforton is folytathatnák…

Jutalmuk nem is maradt el: korcsoportjukban 3. helyen végeztek, így a nyári szünet végén meglepetéscsomag érkezett számukra. A csomagban mindhármukat 1-1 könyv, íróeszköz, színező és oklevél várta.

Színvonalas, sikeres munkájukhoz gratulálunk! Reméljük, továbbra is sokat olvasnak!

Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page