top of page

A Föld bajnokai lettünk!


Az E.ON Hungária Csoport tavasszal indította útjára a Föld bajnokai pályázatát, mellyel a fenntartható jövőért tenni akaró óvodáknak és iskoláknak adtak lehetőséget támogatás elnyerésére. Olyan kezdeményezéseket vártak, melyekben a közös munka és élmény által a projekt hozzájárul a tágabb környezet szemléletformálásához is. Iskolánk innovatív ötletekkel töltötte meg az iskolakert fejlesztésére készített pályamunkáját. A közel 400 nevező közül 14 projektet választott ki a zsűri, köztük a mi pályázatunkat is, így ebben a tanévben nagy munka vár ránk. Tanösvényt és magaságyást építünk, és kezdetét veszi a permakultúrás kertrész kialakítása is. A pénteken, Budapesten megrendezett szakmai napon és díjátadó gálán iskolánkat a projekt megálmodója és felelőse Enginé Ábrahám Katalin képviselte.

Comments


Legutóbbi hírek
bottom of page