top of page

Fészek-rakó


Január 30-án ismét megkezdődött a "FÉSZEK-RAKÁS" iskolánkban. Szeretettel és izgalommal várta az egész tantestületünk a "FÉSZEK-LAKÓKAT" egy családi játékforgóra. Nagy öröm volt számunkra, hogy 24 leendő első osztályos gyermek és családja fogadta el meghívásunkat. A röpke egy óra, melyet felszabadult közös játékkal töltött el szülő, gyermek és pedagógus, hasznos és fontos volt mindannyiunknak. Igaz, amit Platón mondott, aki szerint "többet megtudsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." A "FÉSZEK-RAKÁS" folytatódik február 27-én az iskola bemutatásával és március 26-án a leendő elsős tanító nénik bemutatkozásával. Ezekre az alkalmakra is várunk szeretettel minden nagycsoportos óvodást és szüleiket.


További képek <ITT>

Legutóbbi hírek
bottom of page