top of page

Karácsony


Advent negyedik hete már nagyon közel van Jézus születéséhez, és szívünket lassan a béke tölti be. December 20-án reggel iskolánkban is meggyújtottuk a negyedik adventi gyertyát, amely azt jelképezi, hogy a Megváltó nemsokára eljön, hitet, reményt, örömöt és szeretetet hozva a földre. Első osztályos kisdiákjaink is kitettek magukért az év utolsó tanítási napján, és a karácsonyi ünnepi szentmisén betlehemes játékukkal varázsoltak el minket. A Szívvel Énekkel egyházi kórus gyönyörű egyházi énekei meghittséget és a karácsony békéjét hozták el közénk. Az itt készült képekkel kívánunk áldott, szeretetben és békében eltöltött ünnepeket mindenkinek.


„Szép asztalkánk terülj- terülj, gyertya, te középre kerülj. Lobogj, vonj be fénykörödbe, hadd legyünk itt mindörökre.”


További képek <ITT>

Legutóbbi hírek
bottom of page