Karácsony

December 24, 2019

Advent negyedik hete már nagyon közel van Jézus születéséhez, és szívünket lassan a béke tölti be. December 20-án reggel iskolánkban is meggyújtottuk a negyedik adventi gyertyát, amely azt jelképezi, hogy a Megváltó nemsokára eljön, hitet, reményt, örömöt és szeretetet hozva a földre.
Első osztályos kisdiákjaink is kitettek magukért az év utolsó tanítási napján, és a karácsonyi ünnepi szentmisén betlehemes játékukkal varázsoltak el minket. A Szívvel Énekkel egyházi kórus gyönyörű egyházi énekei meghittséget és a karácsony békéjét hozták el közénk. 
 Az itt készült képekkel kívánunk áldott, szeretetben és békében eltöltött ünnepeket mindenkinek.

 

„Szép asztalkánk terülj- terülj,
gyertya, te középre kerülj.
Lobogj, vonj be fénykörödbe,
hadd legyünk itt mindörökre.”

 

További képek <ITT>

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom