Árpád-házi Szent Erzsébet napja

November 20, 2019

Iskolánk november 19-én szentmisével ünnepelte Árpád-házi Szent Erzsébetet, melyet megelőzött egy hozzá kapcsolódó "Nyitott iskola-nyitott szív" elnevezésű másfél hetes iskolai projekt is. Már második éve helyezzük ilyen formában is Szent Erzsébet életének példáját a középpontba. Van mit tanulnunk tőle, hiszen "földi mércével mérve rövid ideig élt itt a földön, de élete a szeretet kiteljesedésének gyönyörű története. Huszonnégy esztendő elég volt számára, hogy a legmaradandóbbat alkossa, amit csak ember alkothat: a szeretet soha el nem enyésző művét." (Barsi Balázs OFM) Ebben az időszakban minden tanítási óránk nyílt volt a szülők és az érdeklődők előtt, így nagyobb betekintést nyerhettek mindennapjainkba.

 

További képek <itt>

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom