Teodorovits

November 19, 2019

Az ásotthalmi ORCHIS Természetvédelmi Egyesület immáron tizennegyedik alkalommal hirdette meg a Teodorovits Ferenc Természetvédelmi Versenyt a Homokháti kistérség általános iskoláinak. A verseny célja, hogy a gyerekek megismerjék kistérségünk természeti értékeit, a Dél-Alföld erdeinek fás szárú növényeit, a védett növény- és állatfajokat és a környező nemzeti parkokat.
Iskolánk harmadszorra képviseltette magát ezen a megmérettetésen. A három fős csapat tagjai: Börcsök Borostyán, Makra Noémi és Bíró Dorka 7.b osztályos tanulók voltak, akik hosszú, szorgalmas felkészülés és a tavalyi verseny tapasztalatai alapján idén is nagyon szép eredményt értek el: a nagyon szoros versenyben másodikok lettek. 
Az iskola közössége nevében köszönjük a csapatnak és felkészítőjüknek, Magda Barbarának, nagyon büszkék vagyunk rájuk!
 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom