Szentségimádás

October 17, 2019

Templomunkban 2019. október 17-én egész napos szentségimádást tartottak bekapcsolódva a néhány éve újjáéledt Egyházmegyei Örökimádásba. Iskolánk minden osztálya egymást felváltva látogatta meg az Oltáriszentséget. Jézus velünk maradt az Eucharisztiában és mi elmentünk Hozzá, köszöntöttük Őt, találkoztunk Vele, imádkoztunk Hozzá gondolatainkkal, szavainkkal, dalainkkal, szívünkkel. S a csendben csak néztük Őt, és Ő nézett minket. Hiszen ez a szentségimádás: találkozás, együttlét Istennel.
Ezt követően a szegénység elleni küzdelem világnapja alkalmából a plébániára vittük a gyerekek által gyűjtött tartós élelmiszereket, melyet a mórahalmi Karitász fog eljuttatni a rászorulóknak. Ezúton is köszönjük a felajánlásokat!

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom