top of page

Dugonics András Piarista Gimnázium XII. Nyílt Atlétika versenye


2019. április 12-én megrendezett atlétika versenyen vettünk részt a Piarista Gimnázium szervezésében. Célja az atlétika sportág népszerűsítése és a versenyzési lehetőség biztosítása. A mi tanulóink közül részt vettek alsós és felsős diákok is. 3.b osztályos tanulók: Tandari Ákos, Ördög Norbert, Kotogán Brendon, Bíró Bence és Vas-Hajdú Milán. 3.a osztályos tanulók névsora: Hődör Bence és Farkas Nimród. Nimród ezüst éremmel mehetett haza, hiszen a 23 m-es rekord dobásával az előkelő második helyezést érte el korcsoportjában. 6.a osztályosok közül részt vett Volford Barnabás és Király Levente. Hajagos Flóra sajnos sérülés miatt nem tudott eljönni. Az 5.b osztályból Di Mundo Antonio vett részt a versenyen, ahol kislabdahajításban mérte össze tudását a többiekkel szemben. 37,8 m-es dobásával a korcsoportjában az első helyet szerezte meg, így arany éremmel térhetett haza. Minden diáknak ezúton is szeretnék gratulálni a részvételért. A következő, szeptemberi versenyre pedig eredményest felkészülést kívánok!Legutóbbi hírek
bottom of page