Megteltek a fészkek

April 25, 2019

 

2019.04.11 – én és 12-én iskolánkban is lezajlott a leendő elsősök beíratása. Nagy örömünkre szolgált, hogy 24 család talált érdemesnek minket arra, hogy legféltettebb kincsét ránk bízza. Szép lezárása volt ez a Fészekrakó- programunknak, melynek utolsó összejövetelén (2019.04.10-én) a teljes tantestülettel ismerkedhettek meg azok, akik megtiszteltek minket jelenlétükkel. Egy vidám és játékos délutánt tölthettek el velünk a hozzánk ellátogató gyerekek és szüleik.  Törekedni fogunk továbbra is, hogy elveinkhez hűen, és a gyerekek érdekeit mindig előtérbe helyezve végezzük munkánkat. Köszönjük a bizalmat, igyekszünk továbbra is rászolgálni.
 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom