Föld napi játékforgó a csipaki erdei iskolában

April 25, 2019

 

Izgalmas programmal kezdődött a hétfő 2019.04.15-én a Szent László Katolikus Általános Iskolában. Minden tanulónk és pedagógusunk kerékpárra pattant, és meg sem álltunk a csipaki erdei iskoláig. A Föld napi játékforgó kellékeit és a napi ellátmányt Edit néni kisbuszával szállítmányozták utánunk nagy megkönnyebbülésünkre. Az odaérkezés után mindenki feltöltődött a finom tízóraival, és megkezdődhetett a játékos egyéni aláírásgyűjtés. Több mint húsz állomáshelyen várták a környezetvédelemhez, illetve Szent Lászlóhoz kapcsolódó feladatok, a lelkes pontgyűjtőket. És azt, hogy jó társaságban repül az idő, mi sem bizonyítja jobban, mint hogy két és fél óra múlva alig tudtuk berekeszteni a játékot, annyira belemelegedtek a gyerekek a versengésbe. A közösen elfogyasztott ebéd után friss energiával és élményekkel feltöltődve, gyönyörű napsütéses időben tekerhettünk hazáig. A tavaszi szünetről visszatérve pedig minden szorgalmas kisdiák megkapta megérdemelt jutalmát, az arany, ezüst illetve bronz minősítésű Klímanó érmet. Ekkor osztottuk ki a Mit tehetünk a Föld védelmében c. iskolai rajzpályázat díjazottjainak jutalmát is.
 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom