top of page

„Hajdntől Michael Jacksonig”


2019.04.15-én délután 14:00-tól hallgathattuk meg az ifjúsági koncertsorozat utolsó előadását. A Szegedi Szimfonikus Zenekar Déjá Vu Quartettje érkezett el hozzánk az Aranyszöm Rendezvényházba, egy rendhagyó előadással, melynek címe „Hajdntől Michael Jacksonig” volt. Balogh Ildikó és Greksa Márta hegedűn, Rácz Gábor brácsán, Németh Henrietta pedig csellón szólaltatta meg az ismerős és kevésbé közismert dallamokat. Lukácsházi Győző a koncert narrátora még meg is dicsérte tanulóinkat, akik a délelőtti kerékpártúrának köszönhetően valóban csendes elmélyültséggel és átéléssel hallgatták a gyönyörűen megszólaltatott zeneműveket. Igazán megkoronázta a napunkat ez a komolyzenei csemege. Reméljük, diákjaink megkedvelik és értékelik majd a későbbiekben is az igényes klasszikus muzsikát.

Legutóbbi hírek
bottom of page