Költészet napi szavalóverseny

April 24, 2019

 

Míg április 11-én délelőtt iskolánkban vers-stafétával ünnepeltük a költészet napját,
délután vállalkozó kedvű szavalóink Öttömösön vettek részt egy szavalóversenyen – öt másik település diákjaival egyetemben.
Az alsó és felső tagozatosok külön teremben mutatták be szabadon választott versüket, majd a vendéglátást követően eljött végre az eredményhirdetés is. Harmadik helyezést ért el kategóriájában Vas Andrea (1. o.), Szekeres Liza Sára (4. a) és Bíró Dorka (6. b). Második lett Gombár Bence (7. o.), míg Harangozó Eszter (6. a) megnyerte az 5-6. évfolyamosok kategóriáját.
Minden versenyzőnkre nagyon büszkék vagyunk, és reméljük, fogunk még hallani róluk!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom