top of page

Csongrád Megyei Diákolimpia Labdarúgás, Körzeti döntő


Labdarúgás sportágból a Csongrád Megyei Diákolimpia körzeti döntője, 2019. április 3-án került megrendezése Ruzsán. A megmérettetésen összesen 10 csapat indult, ebből két csapat a mi iskolánkból került ki. A diákolimpiára 13 diákot neveztünk, belőlük pedig két csapatot alkottunk. Az „A” csapat résztvevői voltak: Börcsök Bernát, Di Mundo Antonio Zsolt, Oláh Márk, Szabó–Battancs Márk, Szűcs Dénes és Koncz Dávid. Ők végül 3 győzelemmel, 2 vereséggel az 5. helyezést érték el. A „B” csapat résztvevői voltak: Kovács Milán, Csiszár Marcell, Balogh Máté, Csányi Péter, Oltványi Bence és Csóti Norbert. Az ő csapatuk ugyan a 10. helyen végzett, mégis szépen helyt álltak. Egymást bíztatva játszották végig a mérkőzéseiket. Rózsa Richárd sérülés miatt sajnos nem tudott részt venni a versenyen, de nevét kiemelném, hiszen ő is a nevezettek között volt. A gyerekek nagyon ügyesen játszottak és jól is érezték magukat, ezen felbuzdulva szeretnénk, hogy a következő években is indulni tudjunk a versenyen. Továbbá ezúton is szeretnénk megköszönni Gábor Valériának és Koncz Gábornak a közreműködést, hogy segítették a gyerekek szállítását a versenyre.

Legutóbbi hírek
bottom of page