top of page

„Tegyünk együtt a Földért!”


A hódmezővásárhelyi Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola „Tegyünk együtt a Földért!”címmel levelezős környezetismereti tanulmányi versenyt hirdetett, amelyre iskolánk 4.a osztályos tanulói 4 csapattal is beneveztek. Az ünnepélyes eredményhirdetésre 2019.02.20-án került sor, és nagy örömünkre szolgált, hogy minden csapatunk meghívót kapott rá. A lelkes kis négyfős csapatokat elkísérték a felkészítő pedagógusok, és iskolánk igazgató nénije, Zsuzsi néni is. Az iskola bemutatása után megtekinthették a beküldött pályamunkákból készített kiállítást, majd egy közös játék után sor került az ünnepélyes eredményhirdetésre. A versenyen induló 59 csapat közül a 3 és 4. osztályosok kategóriájában elhoztak egy IV. két III. és egy II. helyezést. A díjátadó után a szervezők egy előadással kedveskedtek a résztvevőknek a madarak szokásairól, etetéséről, védelméről. Negyedikeseink a jól végzett munka örömével, elégedetten és büszkén indulhattak haza a nap végén. Gratulálunk nekik mi is. Csak így tovább!!!

Legutóbbi hírek
bottom of page