#zöldenjobb

June 1, 2018

 #zöldenjobb mozgalom az 1. osztályban

 #zöldenjobb mozgalom a 2.b osztályban

 

A #zöldenjobb Napon, 2018. június 1-jén újra bezöldíti az internetet az Italos Karton Környezetvédelmi Egyesülés annak érdekében, hogy felhívja a figyelmet a környezetvédelem, a szelektív hulladékgyűjtés, ezen belül is az italos karton hulladékok szelektív gyűjtésének fontosságára.
#zöldenjobb Naphoz tavaly országszerte több száz általános iskola és óvoda csatlakozott, amelynek keretében a gyermekeket,- kicsiket és nagyokat, pedagógusokat, környezetismeret tanárokat és intézményvezetőket - arra kértünk, hogy a Környezetvédelmi Világnap előtti utolsó pénteki napon viseljenek zöld pólót, vagy zöld ruhát és készítsenek magukról fotót, vagy rövidfilmet mobiltelefonnal és osszák meg azokat #zöldenjobb hastag-gel.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom