top of page

„Karjában ringat az erdő”

A Debreceni Nagyerdőért Egyesület idén is meghirdette pályázatát, melyben a pályázóknak a természet értékeire kellett felhívni a figyelmet. Három kategória (alsó tagozat, felső tagozat, középiskola) és három műfaj (vers, mese és novella) képviseltette magát az ünnepélyes díjkiosztón, melyet Budapesten a Földművelésügyi Minisztériumban rendeztek 2018. június 1-jén. A ceremóniamester Harsányi Levente volt. A zsűri elnöke, Vörös István költő mondott értékelést a pályamunkákról. Hallhattuk az Apacuka zenekar és a Viháncos duó vidám dalait és Halász Judit művészi szavalatát. A gálaműsor után került sor az eredményhirdetésre. Iskolánkat az 5. a osztályos Borbás Flóra képviselte, aki a felső tagozatos mese kategóriában a 6. helyen végzett. Eredményéhez gratulálunk és további sikereket kívánunk!
Legutóbbi hírek
bottom of page