Pici-Kék az iskolában is

May 22, 2018

 

Az önkormányzat TOP 5.2.1 IntegrÁlom – komplex beavatkozás Mórahalmon című pályázata révén március óta harmadik alkalommal vettünk részt bűnmegelőzési érzékenyítő programban. A korábbi foglalkozásokon játékos formában, dalokkal színesítve megtanultuk, miért van szükség életünkben szabályokra otthon, az iskolában és a közlekedésben is.
Május 17-én kellemes napot töltöttünk a Szegedi Vadasparkban, ahol bátorságpróbán, ügyességi akadálypályán vehettünk részt. Ismét szóba kerültek a szabályok is, a felelős állattartás szabályai. A játék után éltünk a helyszín adta lehetőségekkel és kalandos sétánkon több állatfajt is megcsodáltunk.
Köszönjük ezt a nagyszerű lehetőséget! Reméljük jövőre is folytatódnak a programok!
1. osztályosok és tanítóik
 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Legutóbbi hírek
Please reload

Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom